13 czerwca 2012

Promocja "Diagram za Mulinę DMC"

Jeśli planujecie zakupy muliny DMC (przynajmniej 8 sztuk) w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym w okresie od 15.06-31.07.2012 r. to warto skorzystać i wymienić paragon na diagram oraz mini hafcik.
Po zakończeniu promocji wśród osób biorących w niej udział, zostaną rozlosowane dodatkowe niespodzianki w postaci zestawów i akcesoriów do haftu.
Szczegóły poniżej:
Regulamin Promocji „Diagram za Mulinę”
organizowanej przez DYSTRYBUTORA DMC na POLSKĘ:
Przedsiębiorstwo Handlowe „SK”
ul. Przemysłowa 3
83-000 Pruszcz Gdański

 1. Każdy kto zakupi 8 pasemek muliny specjal 117 DMC w dniach 15.06.2012 r. do 31.07.2012 r. otrzyma mini zestaw do haftu oraz książeczkę z diagramami firmy DMC.
 2. Aby otrzymać zestaw i książeczkę należy wysłać dowód zakupu muliny DMC w liczbie co najmniej 8 pasemek w postaci paragonu.
 3. Na paragonie powinny znajdować się dane sprzedawcy, liczba zakupionych mulin oraz data zakupu (Paragon z kasy fiskalnej).
 4. Taki paragon należy przesłać pocztą lub wykonać czytelny skan i wysłać pocztą elektroniczną, podając adres na który chcemy otrzymać przesyłkę promocyjną.
 5. Adres e-mail dmc@dmc-cw.com.pl
 6. Adres pocztowy PH SK ul Przemysłowa3, 83-000 Pruszcz Gdański.
 7. Ponadto wśród uczestników promocji zostaną rozlosowane nagrody niespodzianki w postaci zestawów i akcesoriów do haftu. 
Dopisek: 14.06.12 r.
Popytałam u siebie w Białymstoku w dwóch pasmanteriach, gdzie można nabyć mulinę DMC. Wynik jest taki, że odpowiedni paragon z dopiskiem "Mulina DMC" jest w:
- Domu Handlowym "Central" - stoisko pasmanteryjne, ul. M. Skłodowskiej.

  17 komentarzy:

  1. Jaka szkoda ze takie promocje nie obejmuja sklepow u mnie,,,a ja jestem dobrym klientem bo ide kupic np.dwie muliny a kupuje np.30 roznych bo pewnie mi sie kiedys tam przydadza.

   OdpowiedzUsuń
  2. promocja fajna, cóż z tego, skoro nie każdy sklep na paragonie umieszcza napis "DMC"?? U mnie na przykład na paragonach w dwóch pasmanteriach drukują napis "mulina Special", a tego organizatorzy nie chcą uznać :(

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Rzeczywiście, jak tak teraz o tym myślę to jakoś nie przypominam sobie aby na paragonach było opisane to tak szczegółowo.

    Usuń
  3. Witaj, od jakiegoś czasu podpatruję sobie Twojego bloga i podziwiam. Przestudiowałam szczegółowo kurs dotyczący haftu XXX. Dzięki za wstawienie.

   A dzisiaj chciałabym zaprosić Cię do zabawy "11 pytań" - Zasady i pytania znajdziesz na moim blogu:

   http://skraweczki.blogspot.com/2012/06/11-pytan.html

   pozdrawiam
   Halina

   OdpowiedzUsuń
  4. Dzięki za info:) a ciekawe czy mogłoby być potwierdzenie z pieczątką sklepu, że to DMC?

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Pisałam już do organizatora promocji i niestety, pieczątka nic nie zdziała. Musi być DMC na paragonie.

    Usuń
  5. Na paragonie musi być nazwa "DMC" inaczej nie będzie ważny paragon. Jeden z głównych rzeczy jaka musi być spełniona. I nie każdy sklep ten warunek spełnia. Dlatego przed zakupem zapytać się sprzedawcy czy na paragonie widnieje ten napis.

   OdpowiedzUsuń
  6. Dobrze wiedzieć :)
   -----------------------------------
   Zapraszam:
   Para w kuchni.
   Na turystyczny szlak!

   OdpowiedzUsuń
  7. fajna promocja, szkoda tylko , że ciężko będzie spełnić ich warunki...
   ps. czy ty jesteś ambasadorem marki dmc? :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Nie za bardzo wiem o co pytasz, ale nie jestem ani formalnie, ani finansowo związana z firmą DMC :)

    Usuń
  8. Świetna promocja ;)
   Tylko warunki udziału zaporowe. Po objeżdżeniu wszystkich wrocławskich pasmanterii z pytaniem, kto drukuje wymagane paragony, wyjdzie na to, że taniej będzie od ręki kupić za gotówkę mulinę, książeczkę i mini zestaw ;)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. w moim przypadku jest tak samo. W żadnej pasmanterii nie drukują takich szczegółów na paragonie.

    Usuń
   2. Napisałam do DMC i dostałam informację, że będą uznawane rachunki i faktury(wystawiane zazwyczaj sklepach internetowych) o ile będzie tam informacja: Mulina DMC, a raczej jest :)

    Usuń
  9. dobrze wiedzieć o takiej promocji:D rzeczywiście warto skorzystać! Pozdrawiam i przy okazji zapraszam do zabawy na moim blogu

   realizacjamarzen1.blogstpot.com

   OdpowiedzUsuń
  10. W sprawie promacji muliny - zapraszam do sklepu www.nadodatek.pl - od razu przy zamówieniu muliny klientki otrzymuja ksiązeczkę i mini zestaw. nie trzeba pieczatek ani niczego wiecej. zapraszam. Gosia-nadodatek.pl

   OdpowiedzUsuń
  11. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu!Fajna promocja, ale ja mam taki zapas ,,Ariadny".

   OdpowiedzUsuń

  Dziękuję za każde pozostawione słowo :-)

  Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

  recent posts