3 maja 2011

Zgadywanka i prośba o głosy

Zapisałam się na haftowany kwadracik do projektu "Kołderki za jeden uśmiech" i "Gołębie" znowu na chwilę odłożyłam na bok.  Haftuję postać uwielbianą przez dziewczynki, a ja jestem raczej daleka od entuzjazmu. Nie przeszkadza to mi to jednak w haftowaniu, zadowolenie dzieciaków jest najważniejsze. 
Wzór powstał z kolorowanki w sposób opisany przeze mnie tu . Jak czytacie mojego bloga to pewnie się domyślacie o kim piszę, nie wskazuję wprost, bo tak sobie pomyślałam, że może skuszę kogoś na szybką zabawę.
Hafcik jest w trakcie pracy, tak wygląda teraz:
Czy coś wam to mówi? Na obrazku są już pewne elementy, które pozwalają rozpoznać postać. Będę wrzucać jeszcze kolejne zdjęcia hafciku w trakcie pracy. Skończony haft pojawi się pewnie w przyszłym tygodniu.
Zabawa polega na odgadnięciu  jaką postać haftuję, odnalezieniu oryginalnego zdjęcia (kolorowy kadr z filmu),  które posłużyło do stworzenia kolorowanki i wzoru haftu i przesłaniu go na moją pocztę chaga5@o2.pl - powiedzmy do  20 maja (z informacją kto to zdjęcie przysłał).
Nagrodą za odgadnięcie będzie biscornu w serduszka. 
Jak w zabawie weźmie udział więcej osób - rozstrzygnie losowanie.

Na koniec po prośbie - wzięłam udział (rzutem na taśmę) w konkursie Wielkanocnym na "Makatce" - do wygrania są robótkowe książki. Zainteresowanie było marne, poza mną zgłosiły się jeszcze 2 osoby, ale żeby wygrać to musi ktoś na mnie zagłosować :). Dlatego proszę o głosy.
Wystarczy do 15.05.2011 r. zagłosować wysyłając maila:
konkurs@makatka.pl wpisując wybraną prace i chyba swoje imię i nazwisko (regulamin).
Zgłosiłam swój ocieplacz na jajko - chłopczyk.

3 komentarze:

 1. Głos już oddany;ocieplacz świetniasty,najbardziej mi się podobał:)Powodzenia!-będę trzymać kciuki:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No ta ja już wiem. :D
  Głos oddam, bo ocieplacz śliczny (;
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. no to wysylam odowiedz na maila:D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

recent posts