6 stycznia 2012

SAL z księżniczkami - definitywne zakończenie

Mogę już wam donieść, że wszystkie kwestie zostały ostatecznie załatwione :).
Teraz należy już tylko cierpliwie czekać, aż nasze księżniczki znajdą się na kołderkach (do śledzenia w galerii "Kołderek za jeden uśmiech").
Wylosowane nagrody, wysłane przez "Ariadnę", dotarły do dziewczyn jeszcze przed świętami i ostatnia obdarowana osoba zamieściła już zdjęcia na blogu:
Małgosia7755 – nie prowadzi bloga, ale dostałam informację o dotarciu przesyłki.
Do upominków sponsor dorzucił też bardzo ładne kalendarze ścienne na 2012 r. :) i katalog ze swoimi produktami.
Dużą pozytywną niespodziankę sprawiła mi też Poczta Polska. Przesyłka z hafcikami do kołderek nadana w poniedziałek (02.01.12 r.) już we worek (03.01.12 r.) była do odbioru. Jak otrzymałam wiadomość to od razu lżej mi było na duszy, że dotarła paczka szczęśliwie. 

Na forum kołderek Ena zamieściła raport (TU) o otrzymanych kwadracikach.
Pierwszy raz przy tej okazji korzystałam z nowej usługi poczty, mianowicie e-przesyłki. Możecie o niej dokładnie poczytać na stronie:
Poczty Polskiej: e-przesyłka
Podstawową zaletą e-przesyłki jest jej korzystna cena (połowę tańsza od paczki tradycyjnej). Można ją nadać w każdej placówce, ale odebrać trzeba osobiście na wskazanej przez nadawcę poczcie (w uzgodnieniu z odbiorcą). Wykaz placówek wydających e-przesyłkę jest na stronie poczty: TU. Powiadomienie do odbiorcy wysyłane jest sms-em lub na e-maila i do odbioru przez 7 dni. Jak też widać po mojej wysłanej paczce jest też wręcz ekspresowa.

4 komentarze:

 1. Świetnie, że cała akcja przebiegła tak sprawnie. Opcja e-przeysłki rzeczywiście jest interesująca. Jeszcze raz dziękuję za zabawę i życzę Ci Wesołych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kołderki dzięki Tobie mają dużo pięknych kwadracików! Szczęśliwego Nowego Roku! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. E-przesyłka dobry pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. TO była piękna akcja - gratuluję jeszcze raz bycia koordynatorką tak pozytywnego przedsięwzięcia, a eprzesyłce się przyjrzę z bliska.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

recent posts