4 grudnia 2011

Kolejne księżniczki

W tygodniu dotarło do mnie 6 przesyłek z księżniczkami od Bogusi (Busi), Ani, Eli, Danieli, Sylwii (Mysi) i Małgorzaty (Margorzataka) – razem 10 szt.
Obecnie więc jest ich już 27. Wszystkie nowe księżniczki trafiły do wspólnej galerii i do postu z linkami do waszych bogów.
Przedstawiam wam kwadraciki Busi, bo nie powadzi własnego bloga i jest to pierwsza ich odsłona.
 
W paczuszkach, które do mnie ślecie nie raz znajduję miłe słowa i różne upominki. Za nie wam bardzo, bardzo dziękuję. Sprawiają mi wiele radości, ale najbardziej cieszą mnie wasze piękne kwadraciki. Poza słodko-kawowymi drobiazgami zostałam obdarowana też przydasiami i rękodziełem: od Tiny - drewniane koraliczki, od Eli - świąteczny cukieras i cieniowane mulinki, od Danieli - zawieszka świąteczna i kartka, od Małgorzaty - mulinka, taśma, wstążki i ozdobne spinacze. Przydasie to jest to co każda z nas lubi, a wykonane przez was upominki są śliczne, dziękuję jeszcze raz :-).
Mam jeszcze prośbę w zakresie księżniczek już wysłanych, mianowicie proszę o informację jeśli jakiś kwadracik nie został uprany. Jeśli dopiero przygotowujecie je do wysłania proszę wrzućcie do koperty informacje czy zostały uprane czy nie.

7 komentarzy:

 1. Słodkie księżniczki i prezenciki.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkie księżniczki piękne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ladne ksiezniczki a prezenciki przesliczne i slodkie skoro sa wsrod nich tez slodycze pozdrawiam Cie Chaga milo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest ich coraz więcej, a jedna piękniejsza od drugiej:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne księżniczki Busia zrobiła! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. świetnie wam idą te księżniczki :D super praca ;)
  gratuluje aż tylu ukończonych kwadracików ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczności, zazdroszczę widoku na żywo;)no i pamiątki fajne dostajesz, a moje księżne były uprane.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

recent posts