18 grudnia 2011

SAL z księżniczkami – podsumowanie

Nie będę dłużej zwlekać, czas już na podsumowanie zabawy.
Powstało przez te 3 miesiące 59 księżniczek. Wszystkie zdjęcia przekazanych do projektu kwadracików, po wysłaniu na początku stycznia (ze względu bezpieczeństwa, jak poczta się trochę obrobi po świętach) umieszczę w galerii „Kołderek” http://www.kolderki.org/galeria/
Będą one w zakładce „Kwadraciki zapasowe” z podpisem (nickiem) autorki haftu. Będziecie więc mogły śledzić losy swoich księżniczek, wpisując w wyszukiwarkę („szukaj”) swój nick. Oczywiście ze względu na dużą ich liczbę, upłynie trochę czasu nim trafią na kołderki i nie będzie to się działo w tym samym czasie. Jak zostaną przydzielone do konkretnej kołderki, zdjęcie zostanie tam automatycznie przeniesione. Może zdarzyć się też, że będą niektóre wykorzystane do uszycia poduszek. 
Jak paczka trafi już do Eny, przejdą ostateczną weryfikację i jeśli wystąpią jakieś drobne uwagi, przekaże je ona wam za pomocą poczty elektronicznej.  
Zabawa miała na celu promocję projektu „Kołderki Za Jeden Uśmiech” i myślę, że to mi się udało osiągnąć. Cieszę się bardzo z tak licznego waszego udziału i wysokiego poziomu haftów. Doszły do mnie też już głosy od niektórych z nas, że to nie będą wasze ostatnie kwadraciki. 
Nie wiem czy jeszcze zorganizuję na blogu taką zabawę, ale zapraszam wszystkich zainteresowanych do przyłączenia się do grona „cioteczek kołderkowych” na forum http://www.kolderki.org/. Oczywiście nie jest to konieczne, bo kwadraciki możecie tworzyć i wysyłać nie rejestrując się. Na stronie projektu http://www.kolderki.org/kolderki/, są wszystkie potrzebne informacje, warto jednak poczytać posty na forum, bo dużo kwestii tam było wyjaśnianych i modyfikowanych.
Najbardziej popularna tematyka kołderkowych haftów to niezmiennie:
- Kubuś Puchatek i przyjaciele - w każdej ilości,
- piłka nożna, koszykówka i sport,
- motywy komputerowe,
- Spiderman, Batman, Superman, Wojownicze żółwie Ninja, Harry Potter,
- WITCH, Barbie, księżniczki Disneya,
- bajki "Auta" oraz "Shrek",
- bajki dla maluchów: Smurfy, Gumisie, Ulica Sezamkowa, żółw Franklin, Noddy, Pszczółka Maja, Krecik, Miś Uszatek, Teletubisie,
- pojazdy dla małych chłopców - kolorowe autka, wozy strażackie, policyjne, traktory,
- pojazdy dla starszych chłopców - wypasione motory, ciężarówki, tiry, sportowe  samochody,
- psy, koty, konie i inne ulubione przez dzieci zwierzątka.
No i na koniec losowanie nagród. Tak jak opisałam w zasadach, każdy wyhaftowany kwadracik = 1 los. Razem losów było 53, ponieważ kwadraciki Karoliny i Halinki nie spełniły warunków zabawy i oczywiście ja też nie brałam udziału jako organizatorka. 
Jak pisałam wcześniej losowanie odbyło się przy pomocą bezstronnej sierotki. Relacja fotograficzna poniżej:

 






Przy czwartym losowaniu sierotka była już trochę znudzona i zbyt ruchliwa przy zdjęciach - więc nie wyszły :), niemniej się odbyło. W każdym razie jakby było mało czytelnie :), to zbliżenie karteczek poniżej.
Nagrody zostaną wysłane bezpośrednio przez sponsora, dlatego proszę o informację i zdjęcia jak do was już dotrą.
Teoretycznie mam wasze adresy, ale na 100 % nie jestem pewna czy dobrze wszystko rozczytałam, dlatego proszę o ich potwierdzenie. 
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękuję za udział i zaangażowanie :)))).

12 komentarzy:

 1. Gratulacje dla laureatek nagród.
  Myślę jednak, że największą nagrodą w tej zabawie jest satysfakcja z pomocy dla dzieci :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też mam taką nadzieję Ena0210, że właśnie to jest najważniejsze :) - radość dzieciaków jak dostają taką kołderkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla wylosowanych hafciarek!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ja się cieszę, że moje hafty poleciały do dzieci, chociaż musiałaś powalczyć z moimi nitkami;) to mi dało ogromną radość i następne będą na pewno dokładniejsze, myślę, że od Nowego Roku zaczniemy zabawę, nie chodzi o nagrody, ale jakoś lepiej się wyszywa z myślą, że inne dziewczyny też walczą;)A Tina31 to chyba ja? bo teraz jestem haftytiny? chyba ja, jak ja to szaleję z radości:D a Tobie nagroda też powinna przypaść za całą organizację i pilnowanie porządku- myślę, że coś wymyślimy:D pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak to ty Justyna, ale tak zapisałaś się do zabawy :). Mówisz, że ruszamy od stycznia z kolejną edycją :))) zobaczymy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Kołderki z księżniczkami będą na pewno piękne i ucieszą przyszłe właścicielki:) Gratuluję oczywiście wylosowanym hafciarkom:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję :) Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tak szczytnym celu. Z ciekawością będę zaglądać na stronę z kwadracikami, aby zobaczyć jakie kołderki z nich powstaną :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Dziękuję za organizację zabawy - zmobilizowała mnie by przyłączyć się do Kołderek, na co miałam ochotę od dawna, tylko brakowało odwagi... A podarek od Ariadny na pewno się przyda :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje :) ja chyba jeszcze coś haftnę dla kołderek :)

  OdpowiedzUsuń
 10. A ja się najbardziej cieszę, że zostałam w końcu ciocią ;) Co prawda kołderkową, ale baaardzo mnie to cieszy :D
  Dziękuję bardzo za zabawę!

  Pozdrawiam - Asia ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem jedną ze szczęściar ,której przypadła nagroda - dziękuję bardzo.
  Zabawa - świetna , a cel - szczytny .
  Fajnie tak wspólnie haftować i podglądać kto co haftuje .
  To były moje pierwsze kwadraciki , ale na pewno nie ostatnie .
  Wielkie podziękowania dla organizatorki.
  Do spotkania przy następnym sal-u kwadracikowym .

  Małgosia7755

  OdpowiedzUsuń
 12. Ponad 50 księżniczek - to nie lada wyczyn! Gratuluję nam wszystkim udziału, a szczęściarom - podarków od Ariadny. Pozdrawiam :)
  http://brzydula13.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

recent posts