10 grudnia 2011

SAL - raport pocztowy

Przyszła sobota więc mogłam zrobić w świetle dziennym zdjęcia 21 SAL-owych księżniczek, które dotarły do mnie w tym tygodniu od: Lideczki, Haliny, Arabeski, violki, Stasi, majkowej, reali, kulki, Karoliny, Atramk i Małgosi7755.
Na ten moment jest ich więc 48.
Wszystkie nowe księżniczki trafiły do wspólnej galerii i do postu z linkami do waszych bogów.
Niestety 2 hafciki nie będą mogły być wykorzystanie do uszycia kołderek. Karolina użyła do haftu kanwę gobelinową, która jest zbyt sztywna i luźna, tym samym nie jest wykorzystywana w projekcie. Natomiast hafcik Halinki okazał się zbyt mały (16,5/20,5 cm), jednak po konsultacjach otrzymałam informację, że może być uszyta z niego poduszka.
Halinka obdarowała mnie pięknymi szydełkowymi gwiazdeczkami na choinkę, które zaprezentuję wam następnym razem. Bardzo ci dziękuję są naprawdę bajeczne :).
Jeszcze informacja dla nowych lub niezorientowanych w naszej zabawie osób, otóż wszystkie wyhaftowane wspólnie księżniczki trafią do projektu "Kołderki za Jeden Uśmiech" i powstaną z nich patchworkowe kołderki dla chorych dzieci.

Przypominam też, na hafciki czekam do 15 grudnia, jest to więc ostatni moment na wysyłkę. Kwadraciki, które dojdą po terminie oczywiście zostaną przekazane do projektu, ale nie będą brały udziału w losowaniu upominków.

5 komentarzy:

 1. ślicznie razem wyglądają! miłej niedzieli życzę, gwiazdeczek zazdroszczę:D

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję udanej akcji:) księżniczki wyszły na prawdę bardzo ładne, uszczęśliwią chore dzieci i to jest w tym wszystkim najfajniejsze:) Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. I nazbierało się sporo tych piękności!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkie piękne! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Fantastyczna kolekcja. Żałuję, że ja się nie załapałam na ten SAL.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każde pozostawione słowo :-)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

recent posts